Najnowsze premiery DVD/Blu-Ray

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

W najbliższym czasie będziemy mieli mało premier DVD i Blu-Ray. Pocieszeniem jest fakt, że filmy, które pojawią się na tych nośnikach, śmiało można uznać za dobre i warte obejrzenia. O ile ktoś nie miał jeszcze okazji wybrać się na nie do kina.

stock.xchng

I tak już w środę, 13 czerwca, swoją premierę będzie mieć wielokrotnie nagradzany i zgarniający wyśmienite recenzje, polski film „Róża”, w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, z głównymi rolami Marcina Dorocińskiego i Agaty Kuleszy. Dystrybutorem jest Monolith Video. Dwa dni później, zarówno na DVD jak i na Blu-Ray pojawi się pozycja dla lubiących amerykańskie kino familijne – „Podróż na tajemniczą wyspę”, w którym zagrał m.in. Michael Caine.

Tego samego dnia wyjdzie pakiet filmów, w którym znajdzie się wyżej wymieniona pozycja, a do tego „Podróż do wnętrza ziemi”. Oba filmy są luźno oparte na twórczości Juliusza Verne’a. Do tego wyjdzie jeszcze film „Surferka z charakterem” z Helen Hunt i Dennisem Quaidem. A to wszystko już w najbliższym tygodniu! Jeśli ktoś jeszcze nie widział tych filmów, będzie miał ku temu doskonałą okazję.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry