Pierwszy samochodowy zestaw AV Sony z technologią MirrorLink.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOTORYZACJA, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Już wkrótce na rynku pojawi się pierwszy zestaw samochodowy z technologią MirrorLink- najnowsze osiągnięcie firmy SONY, znanego na światową skalę producenta elektroniki użytkowej. MirrorLink jest standardem technologicznym stworzony przez Car Connectivity Consortium, zrzeszające czołowych producentów elektroniki, pojazdów oraz telefonów komórkowych. Zestaw umożliwi kierowcom sprawne, a przede wszystkim bezpieczne korzystanie z wielu smartfonowych aplikacji równocześnie.

fot. sony/ XAV-601BT


Przed wyruszeniem w drogę, wystarczy jedynie podłączyć smartfon z certyfikatem MirrorLink. Urządzenie gwarantuje bezpieczne odbieranie połączeń, a także korzystanie z całego wachlarzu multimediów, znajdujących się w danym telefonie. Dodatkowym udogodnieniem jest niewątpliwie duży 15,5 cm wyświetlacz dotykowy, który pozwoli na łatwe poruszanie się w obrębie aplikacji. Dzięki portowi USB możliwe będzie również ładowanie akumulatorów, należących do smartfona.

Sprzedaż nowego zestawu AV Sony z technologią MirrorLink wpisuje się w przełom czerwca i lipca. Zatem Drodzy Kierowcy, czekajmy- już niedługo jazda samochodem będzie jeszcze bardziej przyjemna!

Źródło: SONY

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry