WROCLove Fest 2012- wielki koncert we Wrocławiu 18 czerwca [Konkurs z biletami]

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Hiszpańska grupa, z obdarzoną magicznym głosem wokalistką – Mari del Mar, wystąpi na plenerowym koncercie na Wyspie Słodowej w ramach WrocLove Fest odbywającego się z okazji Święta Wrocławia.„Chambao” w dialekcie andaluzyjskim oznacza zaimprowizowany namiot, budowany na plaży w celu ochrony przed słońcem i wiatrem. Nazwa zespołu odzwierciedla częściowo rodzaj granej przez artystów muzyki. Brzmienie grupy przywodzi bowiem na myśl łagodny dźwięk fal, gorący piasek, towarzystwo przyjaciół, a nade wszystko zwyczajną radość życia.

Dzięki unikatowym brzmieniom tradycyjnej muzyki flamenco połączonej z nowoczesną muzyką elektroniczną, muzyka Hiszpanów w ciągu 5 lat ich koncertowania podbiła serca tysięcy fanów na całym świecie. Od momentu debiutu zespołu w 2002, Chambao wydali kilka albumów, z których każdy okazał się dużym sukcesem. Pierwszy – „Flamenco Chill” natychmiast stał się sprzedażowym hitem, a wieści o nowym, niezwykłym zespole rozniosły się daleko poza latynoską publiczność. Kolejny – Endorfinas De La Mente w rekordowym tempie uzyskał multiplatynowy status i zdobył listy przebojów w Ameryce Łacińskiej i Europie.

Wydany w 2005 – „Pokito a Poko” potwierdził fenomen hiszpańskiej grupy, a następne „Con otro aire” (2007) i „En el fin del mundo” (2009) ugruntowały pozycje Chambao jako jednego z najbardziej znanych w świecie hiszpańskich zespołów.
Zespół Chambao wziął udział w nagraniu MTV Unplugged innej latynoskiej gwiazdy – Rickiego Martina. Podczas nagrania wspólnie wykonali utwór „Tu Recuerdo (Your Memory)”. „Mari ma jednej z najsłodszych i najbardziej komunikatywnych głosów jakie znam. Nie wyobrażam sobie wykonania tego utworu z kimkolwiek innym” – podsumował wspólny występ Ricki Martin.

Wrocławska publiczność miała okazję do podziwiania zespołu w listopadzie 2007 roku, kiedy wystąpił w Wytwórni Filmów Fabularnych w ramach jednego z pierwszych koncertów Ethno Jazz Festivalu.

WrocLove Fest – Święto Wrocławia
18.06.12 godz.18.00 Wyspa Słodowa

KONKURS: Mamy dla Was 3 podwójne wejściówki na koncert 18 oraz 19 czerwca 2012. w sumie do rozdania 6 pakietów dwuosobowych!

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Które urodziny będzie obchodzić NEWSFix Magazine w tym roku.

Odpowiedzi wysyłajcie pod adres konkurs[@]newsfix.pl w temacie WROCLOVE FEST 2012 do piątku 15 czerwca 2012

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry