Propozycje filmowe w TV w trakcie EURO 2012

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Od kilku dni cała Europa, a z pewnością Polacy żyją jednym wydarzeniem – Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które odbywają się w naszym kraju i na Ukrainie. Codziennie, w Telewizji Polskiej, mamy możliwość zobaczyć dwa mecze fazy grupowej. Jest to gratka dla prawdziwych kibiców. Jednak co jeśli ktoś nie lubi piłki nożnej? Na szczęście stacje zadbały o tych widzów i zaproponowały na ten czas doskonałe filmy.

ba1969/stock.xchng

I tak jutro, tj. w środę, w czasie, gdy Niemcy grać będą z Holandią na stadionie w Charkowie, można będzie zobaczyć polską komedię „Zamiana” z Piotrem Gąsowskim, Grażyną Wolszczak i Joanną Liszowską. Dla lubiących kino amerykańskie i adaptacje książek, polecamy ekranizację „Robinsona Crusoe”. W tytułowej roli, agent 007, Pierce Brosnan.

Do wyboru będą także „Notting Hill”, „Ace Ventura:Zew natury”. Jak widać telewizja stawia na komedię i kino familijne. Jeśli ktoś nie ma ochoty oglądać czwartkowych zmagań Hiszpanii z Irlandią i Włochów z Chorwacją, pewnie chętnie zobaczy sensacyjny film „Bohater z wyboru”.

Dla zwolenników komedii wyemitowane zostaną filmy „Moja dziewczyna wychodzi za mąż”, „Tylko miłość” i „Bracia przyrodni”. A dla amatorów dobrych smaków na TVN kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler. A to wszystko jeszcze w tym tygodniu! Serdecznie zapraszamy!

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry