Czy Laurie zagra w nowym Robocopie?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wielokrotnie pisaliśmy o kolejnych remake’ach i kontynuacjach znanych filmów. Jak widać to właśnie jest teraz w modzie. Jose Padilha, brazylijski reżyser (odpowiedzialny m.in. za „Elitarni”) podjął się nakręcenia „Robocopa”. Będzie to remake filmu z 1987 roku, studia MGM. W tytułową rolę Robocopa, znanego też jako Alex Murphy, wcieli się Joel Kinnaman. Młody aktor, szwedzkiego pochodzenia, zagrał już m.in. w „Dziewczynie z tatuażem” i „Dochodzeniu”.

Pokonał on Michaela Fassbendera i Russella Crowe, którzy również byli brani pod uwagę jako odtwórcy roli głównego bohatera. Obok Kinnamana zobaczymy Samuela L. Jacksona („Iron Man 2”, „Avengers”) i Gary’ego Oldmana. Obaj aktorzy, którzy od lat robią karierę w przemyśle filmowym, teraz znów cieszą się sporą popularnością. Pierwszy z nich zagra w filmie, o którym pisaliśmy niedawno, „Django Unchained”.

Natomiast Gary’ego Oldmana, po znakomitej roli w „Szpiegu”, będziemy mogli zobaczyć również w najnowszej części przygód Batmana, o czym również pisaliśmy. Ogłoszono, iż kolejna znana osoba negocjuje swój udział w „Robocopie”. Mowa o Hugh Laurie, sławnym głownie dzięki roli w serialu „Dr House”. Niedawno świat obiegła informacja, że zakończono produkcję serialu. Oznacza to utratę stałego dochodu Hugh Laurie’go, nic więc dziwnego, że aktor szuka nowych, ciekawych ról.

W „Robocopie” miałby wcielić się w dyrektora firmy Omnicorp, która stworzyła Robocopa. Kto wie, może wiedza, jaką Laurie zdobył podczas kręcenia ośmiu sezonów serialu, przyda mu się w najnowszej produkcji?

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry