„Ninja Turtles” powracają – ruszają przygotowania do kolejnej odsłony filmu

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Pisaliśmy już o powrocie m.in. Batmana, Spider-mana, a nawet Królewny Śnieżki i jej mrocznej macochy. Czyżby teraz przyszedł czas na cztery niezwykłe żółwie? Leonardo, Donatello, Michael Angelo i Raphael, czyli Wojowniczy Żółwie Ninja, być może znowu zagoszczą na naszych ekranach.

Obraz pod roboczym tytułem „Ninja Turtles” miałby być wyprodukowany przez Platinum Dunes, firmę Michaela Baya (reżyser m.in. serii „Transformers” i „2012: The War for Souls”). Za reżyserię miałby odpowiadać Jonathan Liebesman („Gniew tytanów”), a za scenariusz Josh Appelbaum i Andre Nemec (Mission: Impossible”). Studio Paramount Pictures planuje rozpoczęcie zdjęć na początek jesieni br., w Vancouver.

Żółwie Ninja zadebiutowały w komiksie, w Polsce wydawanym przez nieistniejące już wydawnictwo TM- Semic i Egmont. Autorami są Kevin Eastman i Peter Laird. Później żółwie wielokrotnie występowały w serialach i filmach fabularnych. Żółwiom nadano imiona czterech największych włoskich mistrzów renesansu, a ich ulubionym daniem jest (jakby mogło być inaczej) pizza.

Już teraz mówi się, że żółwie zostaną wykonane w CGI, tak jak małpy z „Genezy planety małp”. Premiera filmu zapowiadana jest na koniec 2013 roku.

Anna Sokół
imdb

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry