Strażnicy marzeń zawitają do kin w listopadzie

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

United International Pictures (dystrybutor filmów „Faceci w czerni 3”, “Dyktator”, “Królewna Śnieżka i łowca”) tym razem stawia na animację. „Strażnicy marzeń” to opowieść o czterech postaciach, które są symbolem dzieciństwa. Królik Wielkanocny (mówiący głosem Hugh Jackmana), Jack Frost (Chris Pine), Zębowa Wróżka (Isla Fisher) i Święty Mikołaj (Alec Baldwin) muszą połączyć swoje siły, by powstrzymać łotra, który pragnie przejąć władzę nad światem.

Król Ciemności, Pitch (Jude Law), pragnie sprowadzić na ziemię wieczną ciemność. Reżyserią bajki zajęli się William Joyce i Peter Ramsey. Światowa premiera odbędzie się 20 listopada 2012, natomiast w Polsce na początku stycznia przyszłego roku. „Strażnicy marzeń” zyskali nowe plakaty, przedstawiające wszystkich głównych bohaterów i czarny charakter, a także Sandy Sandmana. Do obejrzenia już w sieci.

Idąc za twórcami plakatów, możemy powiedzieć, że Strażnicy marzeń są czymś więcej niż bajką, snem, mitem, a Pitch to coś więcej niż koszmar senny.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry