„Tak sobie myślę” Jerzego Stuhra już w księgarniach.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

„Tak sobie myślę” to dziennik z czasu walki z nowotworem, spisany przez jednego z najwybitniejszych polskich aktorów – Jerzego Stuhra. Autor zaczął swoje zapiski w październiku ubiegłego roku, kiedy dowiedział się o chorobie. Postanowił wówczas je prowadzić, dopóki sobie z nią nie poradzi, na co dał sobie okrągły rok.

Jak widać aktor uporał się z chorobą dużo szybciej i już możemy cieszyć się lekturą jego wspomnień. Jerzy Stuhr w „Tak sobie myślę” nie stawia jednak swojej choroby ani związanego z nią leczenia w centrum uwagi. Komentuje po prostu to, co się wokół niego dzieje zarówno jeśli chodzi o sprawy rodzinne jak i te zajmujące w ostatnich miesiącach opinię publiczną.

Walka z nowotworem stanowi jedynie tło dla tych przemyśleń, wyznacza cezurę ich snucia. Właściwie jedynym miejscem, w którym aktor szczegółowo opowiada o swojej chorobie jest zamieszczony na samym jej końcu wywiad, którego Jerzy Stuhr udzielił jednemu z portali medycznych. „Tak sobie myślę’ to po prostu fantastyczna okazja do poznania niezwykle ciekawego, dowcipnego i błyskotliwego człowieka, jakim jest Jerzy Stuhr.

Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry