Wreck-It-Ralph czyli Ralf Demolka nowa animacja od Disney’a

AKTUALNOŚCI, FILM, HUMOR, ROZRYWKA

Wytwórnia założona przez Walta Disney’a znów rusza do akcji. Tym razem postanowiono stworzyć animację, której akcja ma miejsce wewnątrz 8-bitowej gry w salonie z automatami. „Ralf Demolka” to bajka, której głównym bohaterem jest czarny charakter. Wreck-It-Ralph, bo tak się nazywa, musi zniszczyć komputerowe miasto. Naprawy tego, co psuje Ralph, podejmuje się jego główny przeciwnik Fix-it-Felix.

Ralph ma dosyć grania roli tego złego, zazdrości Felixowi powszechnego uwielbienia, dlatego, w nowej grze, postanawia udowodnić swój heroizm. Nie udaje mu się jednak zmienić. Do tego uwalnia kolejnego wroga, który zagrażać będzie wszystkim grom w salonie. Ralph będzie musiał naprawić swój błąd nim gra dobiegnie końca.

W oryginalnej wersji głosów bohaterom użyczą m.in. John C.Reilly, Jane Lynch, Jack McBrayer, a reżyserem jest, pracujący przy „Simpsonach”, Rich Moore. Do Polskich kin bajka wejdzie już 16 listopada. A na razie w sieci ukazały się dwa plakaty promujące najnowszą animację studia Walta Disney’a.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry