Dziś drugi dzień WrocLove Fest 2012 – Tanita Tikaram i Renata Przemyk na scenie

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Dziś drugi dzień WrocLove Fest 2012 z kolejnymi gwiazdami na scenie muzycznej. Autorka jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów wszech czasów „Twist In My Sobriety” będzie gwiazdą drugiego dnia WrocLove Fest odbywającego się z okazji Święta Wrocławia.

Tanita Tikaram przyszła na świat w Niemczech, w rodzinie brytyjskiego oficera pochodzącego z Fidżi, a jej mama urodziła się w Malezji. Jako nastolatka z całą rodziną przeniosła się do Wielkiej Brytanii. W wieku 19 lat wydała debiutancką płytę „Ancient Heart” z której pochodziły takie przeboje, jak „Twist In My Sobriety” i „Good Tradition”. Jej charakterystyczny, chropawy głos pokochali fani na całym świecie, kupując 4 miliony egzemplarzy jej debiutanckiego albumu. Przez kolejną dekadę regularnie nagrywała płyty, po czym, po wydaniu „The Capuccino Songs” na krótko zniknęła za sceny muzycznej i zamieszkała we Włoszech.

Powróciła w 2005 roku, kiedy do sklepów trafił jej siódmy studyjny album, zatytułowany „Sentimental” Na lipiec tego roku planowana jest premiera najnowszego albumu artystki, z którego materiał po raz pierwszy usłyszymy na wrocławskim koncercie.

Obok Tanity Tikaram na koncercie 19 czerwca wystąpią Renata Przemyk oraz zespół Mikromusic. Zakupione bilety na koncert z udziałem Sinead O’Connor, która odwołała całą swoją trasę koncertową, zachowują ważność.

WrocLove Fest – Święto Wrocławia
TANITA TIKARAM
Renata Przemyk
Mikromusic

19.06.12 godz.18.00 Wyspa Słodowa

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy do nas napisać!

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry