Kolejna walka bokserska w systemie PPV – Roy Jones Junior vs. Dawid „Cygan” Kostecki

AKTUALNOŚCI, MEDIA, SPORT, TELEWIZJA

W ostatnim dniu czerwca abonentów Cyfrowego Polsatu czeka wielkie bokserskie święto – pojedynek legendarnego mistrza świata czterech kategorii wagowych Roya Jonesa Juniora z najlepszym polskim bokserem wagi półciężkiej Dawidem „Cyganem” Kosteckim. „Starcie Tytanów” w ramach Wielkiej Gali Boksu Zawodowego, nadawane na żywo z łódzkiej Atlas Areny, będzie dostępne dla klientów platformy oraz użytkowników aplikacji ipla w usłudze „pay-per-view” (PPV), również w jakości HD, za 30 zł. Widzowie Cyfrowego Polsatu, którzy wykupią walkę, otrzymają dodatkowo prezent – dostęp do kanału Blue Hustler.

Transmisję z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w usłudze PPV, zapewniającej dostęp do wydarzenia na żywo, będą mogli obejrzeć w telewizji wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora. Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w Internecie – za pośrednictwem ipla. Sygnał dostępny będzie za pomocą strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Jednorazowa opłata za dostęp do Gali w Cyfrowym Polsacie albo aplikacji ipla w usłudze PPV, zarówno w jakości SD, jak i HD, wynosi 30 zł. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu transmisji z Gali otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Przekaz z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w Łodzi będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 20.00. W walce wieczoru zmierzą się: legendarny Roy Jones Jr., mistrz świata w czterech kategoriach wagowych oraz notowany w ścisłej czołówce wagi półciężkiej, Dawid „Cygan” Kostecki, jeden z najbardziej widowiskowo walczących pięściarzy w Polsce.

Podczas łódzkiej gali kibice zobaczą także kolejny zawodowy pojedynek wschodzącej gwiazdy wagi ciężkiej, Artura Szpilki. Żaden rywal pięściarza z Wieliczki jeszcze nie wytrzymał z nim w ringu dłużej niż cztery rundy. 30 czerwca „Szpila” w walce z Jameelem McCline’em będzie chciał udowodnić, że eksperci słusznie upatrują w nim kandydata na pierwszego polskiego mistrza świata wagi ciężkiej. W Atlas Arenie pokaże się także były mistrz Europy i aktualny czempion Unii Europejskiej kategorii półśredniej, Rafał Jackiewicz. „Wojownik” z Mińska Mazowieckiego skrzyżuje rękawice z doświadczonym Włochem Gianlucą Branco, który na zawodowych ringach przegrywał jedynie z najlepszymi na świecie. Impreza, organizowana przez amerykańskiego promotora Square Ring, będzie jednym z największych wydarzeń w historii polskiego boksu zawodowego.

Już od godz. 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio Gali, prowadzone przez Mateusza Borka, znanego dziennikarza stacji Polsat Sport, w którym m.in. pojawią się reportaże z przygotowań do walki. Będą w nim gościć: Przemysław Saleta, były zawodowy mistrz Europy w wadze ciężkiej oraz Janusz Pindera, ekspert sportów walki. Pojedynki będzie komentował m.in. Andrzej Kostyra, jeden z najbardziej uznanych ekspertów boksu. Wywiady z zawodnikami poprowadzi Paweł Wójcik z redakcji Polsat Sport.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry