Pierwszy na świecie tablet z dwoma kartami SIM – LePad a2107.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Lenovo, firma produkująca m.in komputery osobiste zaprezentowała swój najnowszy tablet – pierwszy na świecie posiadający dwie karty SIM, o nazwie LePad A2107. Stworzona przez nich technologia jest już od dawna wykorzystywana w sprzęcie elektronicznym, jednak w zestawieniu z tabletami stanowi absolutną nowość. Możliwość posiadania dwóch kart SIM zmniejsza ryzyko popularnego braku zasięgu w sieci. Rozwiązanie to może się okazać bardzo przydatne dla użytkowników którym zależy na stabilności połączeń i możliwości wyboru między np. dwoma różnymi operatorami telekomunikacyjnymi.

fot. lenovo


LePad A2107 posiada 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024×600 pikseli, gwarantujący wysoką jakość odtwarzania multimediów. Wewnętrzna pamięć o wartości 16 GB pozwoli na przechowywanie w urządzeniu najistotniejszych aplikacji i dokumentów. Dodatkowo tablet wyposażony będzie w 3 Mpix aparat cyfrowy i 2 Mpix kamerę internetową, pozwalające cieszyć się z każdej uchwyconej chwili. Tablet ma pracować na najnowszej wersji platformy Android- Ice Cream Sandwich, która opiera się na głębokiej interaktywności i zaawansowanych sposobach komunikowania się.

Z nadejściem przyszłego tygodnia nowy tablet LePad A2107 ma pojawić się w Chinach, a następnie sukcesywnie podbijać kolejne rynki.

Joanna Kukowska
Źródło: Lenovo

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry