Użyteczność w dobrej cenie w tablecie PMP3370B

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Nowy tablet PMP3370B to optymalnie funkcjonalne urządzenie z 7” wyświetlaczem o rozdzielczości 800×480 oraz możliwością odtwarzania wideo w trybie 16:9, co oznacza, że podczas oglądania filmu czy innych klipów multimedialnych zagospodarowana jest cała powierzchnia wyświetlacza.

Tablet Prestigio posiada 4GB wbudowanej pamięci, z możliwością rozbudowania jej zewnętrzną kartą do 16GB, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w nim wszelkie potrzebne pliki, ulubione filmy oraz muzyka. Na pokładzie PMP3370B zainstalowano najnowszą wersję systemu Android 4.0, co daje użytkownikom ogrom możliwości w zakresie funkcjonalności poszczególnych aplikacji. Sprawną pracę urządzenia zapewnia wydajny procesor o taktowaniu 1GHz.

Fani gier i ciekawych, wymagających orientacji i sprawności aplikacji docenią urządzenie za wbudowany trzykierunkowy sensor ruchu, a 0.3MPx kamera umożliwi internautom czatowanie z przyjaciółmi i wideo rozmowy za pośrednictwem popularnych komunikatorów. Urządzenie zasila wydajna bateria o pojemności 3000mAh, dzięki czemu cykle między jednym ładowaniem, a drugim są długie i umożliwiają nieskrępowaną mobilność. Tablet posiada gniazdo MiniUSB, za pomocą którego komunikuje się z innymi urządzeniami.

PMP3370B dostępny jest w stylowym, szarym kolorze, a jego wymiary to 208mm*164mm*11mm. Tablet charakteryzuje się elegancką, modną obudowę. Po zakupie urządzenia i dokonaniu rejestracji można korzystać z 25% rabatu na e-booki w języku polskim. Promocja na http://ebooks.prestigioplaza.com/pl/pl/pl_read_with_prestigio

PMP3370B dostępny będzie pod koniec czerwca w cenie 499 zł.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry