Czy powstanie sequel Diabeł ubiera się u Prady?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Uważana za najwybitniejszą aktorkę naszych czasów, nagrodzona na ostatnim rozdaniu Oscarów za kreację Thatcher w „Iron Lady”, Meryl Streep ma szansę na kolejną znakomitą rolę. W Internecie pojawiła się bowiem informacja, że Lauren Weisberger, która jest autorką książki „Diabeł ubiera się u Prady”, planuje napisać ciąg dalszy przygód młodej dziennikarki Andrei „Andy” Sachs (Anne Hathaway).

Sequel książki ma ukazać się w przyszłym roku, dokładnie 10 lat po wydaniu pierwszej części. „Zemsta ubiera się u Prady”, bo pod takim tytułem ma się ukazać książka, przeniesie nas 8 lat do przodu. Andy, wraz ze swoją koleżanką z „Runway’a”, Emily pracować będzie dla magazynu dla panien młodych, szykując się również do własnego wesela. Ich spokojną egzystencję i plany pokrzyżuje powrót demonicznej byłej szefowej, Mirandy Priestly, którą zagrała Meryl Streep (aktorka, która sama nie interesuje się modą, w tej roli wszystkich zachwyciła, pokazując po raz kolejny talent aktorski).

Na razie nie mówi się jeszcze o sequelu filmu, jednak pierwsza część była takim sukcesem, że prawdopodobnie jest to tylko kwestia czasu. Emily Blunt (Emily), której kariera nabrała rozpędu po „Diabeł ubiera się u Prady”, i Meryl Streep już wyraziły chęć zagrania w drugiej część filmu. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo chyba nikt, kto jest fanem Mirandy i jej współpracownic, nie wyobraża sobie w tych rolach innych aktorek. Do tej pory nie wiadomo czy, jeśli film powstanie, zobaczymy w nim Anne Hathaway. Aktorka jest teraz bardzo zapracowana, pojawi się m.in. w filmie „Mroczny rycerz powstaje”, na przyszły rok także ma zaplanowane dwie produkcje. Miejmy nadzieję, że równie chętnie, jak koleżanki po fachu, wróci na plan.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry