Czy wreszcie powstanie nowy Park Jurajski?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W roku 2001 miała premierę trzecia odsłona jednego z najbardziej efektownych i dochodowych filmów w historii współczesnego kina. „Park Jurajski 3”. Od tego czasu wszyscy niecierpliwie wyczekują kolejnej części, a widzowie zdążyli stęsknić się za, może niebezpiecznymi, ale jednak pięknymi dinozaurami. Plany kontynuacji przekładano już wielokrotnie.

Jednak w grudniu 2011 roku Steven Spielberg potwierdził, iż tym razem produkcja może dojść do skutku. Universal Pictures zatrudniło Amandę Silver i Ricka Jaffę, by napisali scenariusz do „Parku Jurajskiego 4”. Oboje byli zarówno autorami scenariusza jak i producentami innego głośnego filmu ostatnich lat – „Genezy planety małp”.

Angielskim tytułem roboczym nowego filmu jest „Jurassic Park IV: The Extinction”, a premierę zapowiada się na 2014 rok. Można jednak mieć wątpliwości czy film rzeczywiście pojawi się wtedy w kinach. Rozpoczęcie prac było już tyle razy przekładane, że nie zdziwi nas, jeśli coś znowu stanie na przeszkodzie, by ekranizacja powstała.

Anna Sokół

Powiązane wpisy

  • rafi

    film ma szansze j esli sbilber sie pospieszy mysle ze zbyt pochopnie go oceniałem by ł zbyd zajety innymi filmami ale jesli na jurassic park 5 beda czekc fani tak długo to film trafi do kosza

  • rafi

    jesli park jurajski 4 nie powstanie do 2014 to wcale nie powstanie to nieładnie tak przekładac ten film fani parku jurajskiego sa zawiedzeni jeszcze z 3 lata i presiz filmu upadnie spilber sie popsuł wstyd tak znany z szybkosci krecenia swych filmów teraz zawodzi powinien sie pan wstydzic panie spielberg moze jeszcze nie za pózno odbudowac prestiż


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry