Nowa wersja klasycznej powieści Tołstoja: Anna Karenina premiera tej jesieni

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

W 1997 roku powstał film „Anna Karenina”, z główną rolą Sophie Marceau. Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści, rosyjskiego pisarza, Lwa Tołstoja, opowiada historię niezwykłego uczucia. Tragiczna miłość Anny i Aleksego Wrońskiego, napotykała wiele przeszkód na swojej drodze. Anna pragnęła pozostać wierna swemu mężowi i dzieciom, jednak nie okazała się na tyle silna, by nie ulec pokusie.

Jest jednak na tyle uczciwa, że chce przyznać się do wszystkiego mężowi. Zostaje wykluczona ze społeczeństwa, a miłość do Wrońskiego, prowadzi ją wprost pod koła rozpędzonego pociągu..Właśnie powstaje nowa wersja „Anny Kareniny”, w reżyserii Joego Wrighta. Parę małżonków zagrają Keira Knightley („Pokuta”, „Księżna”) i Jude Law (od niedawna możemy oglądać go w roli doktora Watsona, wiernego przyjaciela Sherlocka Holmesa, w filmach Guy’a Ritchiego).

W roli wielkiej miłości Anny, hrabiego Wrońskiego, zobaczymy Aarona Johnsona. Młody aktor zdążył zagrać już w kilku filmach, m.in. „Iluzjoniście” i trochę nowszym „Albert Nobbs”. W sieci pojawił się plakat i zwiastun filmu, a polska premiera dramatu planowana jest na 19 października 2012 roku.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry