Pierwszy zwiastun do filmu „Uprowadzona 2” [video]

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W sieci opublikowano pierwszy zwiastun filmu „Uprowadzona 2”. Pierwsza część ukazała się w 2008 roku. Akcja toczyła się wokół Bryana (Liam Neeson), byłego agenta służb specjalnych, którego córka, wraz z przyjaciółką, została uprowadzona podczas wakacji w Paryżu. W najnowszym filmie bohater wraz z żoną i córką wyjeżdża na wakacje w tureckim Stambule. Tam upatrzył ich sobie i chce uprowadzić Murad, ojciec jednego z zabitych w „Uprowadzonej” porywaczy.

Bryan znowu musi ocalić swoją rodzinę. W roli byłego agenta ponownie zobaczymy Liama Neesona (m.in. „Battleship: Bitwa o Ziemię”, „Mroczny rycerz powstaje”). Nie zmienią się odtwórczynie ról jego najbliższych, znowu wystąpią Maggie Grace i Fake Janssen. Natomiast ich prześladowcę zagra, urodzony w Chorwacji, Rade Serbedzija. Aktor zagrał m.in. rosyjskiego generała w „X-Men: Pierwsza klasa”, dra Nekhorvicha w „Mission: Impossible II”. Młodzi widzowie z pewnością kojarzą go z rolą złego czarnoksiężnika Gregorovitcha, pokonanego kiedyś przez Dumbledore’a, z ostatniej odsłony przygód Harry’ego Pottera.

W Polsce premiera „Uprowadzonej 2”, znanej również pod oryginalnym tytułem „Taken 2”, odbędzie się już 5 października. Reżyserem tym razem jest Olivier Megaton (pierwszą część nakręcił Pierre Morel), a dystrybutorem Monolith Films.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry