Ultraszybkie pamięci RAM HyperX 2666MHz

AKTUALNOŚCI, KOMPUTERY, TECHNOLOGIE

Kingston Technology Company Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła wprowadzenie na rynek ultraszybkich dwukanałowych pamięci RAM Kingston HyperX, zaprojektowanych specjalnie dla nowych procesorów trzeciej generacji Intel Ivy Bridge. Ze względu na wyjątkową wydajność, pamięci te są idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących od swoich komputerów najwyższych osiągów, takich jak gracze i entuzjaści overclockingu. Nowe pamięci HyperX dostępne są w zestawach 8GB i 16GB z częstotliwościami 1600MHz, 2133 MHz oraz 2400 MHz. Wkrótce w ofercie pojawią się także najwydajniejsze zestawy tej serii z częstotliwościami na poziomie 2666 MHz.

– Dwukanałowe pamięci RAM o częstotliwościach sięgających maksymalnie 2800 MHz w zestawach 16GB, 8GB oraz 4GB
– Najwydajniejsze zestawy z częstotliwościami 2800MHz, doskonale współpracują z topowymi płytami głównymi firm Asus i Gigabyte

„Nowa 22 nm. architektura procesorów Intela, pozwala na znaczny wzrost wydajności komputerów, który zostanie doceniony przez wszystkich entuzjastów szybkości”, powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology. „Osoby, które będą chciały osiągnąć maksimum możliwości, jakie oferują nowe procesory, powinny sięgnąć po najnowsze pamięci Kingston HyperX. Opracowany przez nas zestaw z częstotliwościami 2666MHz w połączeniu z nowym procesorem Ivy Bridge, pozwoli na osiągnięcie niespotykanej dotąd wydajności.”

Firma Kingston otrzymała certyfikat XMP firmy Intel, dla rodziny pamięci HyperX, które zostały zaprojektowane specjalnie dla procesorów serii 3000. Z treścią certyfikatu można zapoznać się tutaj.

Ponadto, zestaw pamięci Kingston HyperX 2800MHz otrzymał certyfikaty ze strony producentów następujących płyt głównych: ASUS P8Z77-V Deluxe, P9Z77-V i Gigabyte Z77X-UD5H.

źródło: kingston

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry