Zdolni Wrocławianie wystąpili na Wielkiej Wyspie

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

W piątek już po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć na Letniej scenie ODT Światowid na Sępolnie artystów związanych z Wrocławiem, którzy wystąpili w koncercie „Zdolny Wrocław”. Jako pierwsza zaprezentowała się Natalia Lubrano, która w marcu tego roku wydała swój pierwszy solowy album.

fot. M.Kapela/ newsfix.pl

Po niej na scenie pojawił się Kabaret Nic Nie Szkodzi, który podczas całego koncertu w przerwach technicznych na zainstalowanie się kolejnych zespołów, zabawiał publiczność improwizowanymi skeczami. Po nich na scenie pojawiła się 1/9 chóru Soul City znanego z ostatniej edycji X Factor – Monika Wiśniowska z zespołem Coffee Break. Wzmocnieni nowym gitarzystą zafundowali coraz liczniej przybywającym widzom porządną dawkę funkowych brzmień.

fot. M.Kapela/ newsfix.pl

Po kolejnym wejściu młodego wrocławskiego kabaretu, który zachwycił ostatnio m.in. jurorów kultowej PAKI można było bez żalu powiedzieć „nic nie szkodzi”, bo oto na scenie pojawiła się kolejna twarz znana z show TVNu – Joanna Kwaśnik z zespołem The Crackers.

Ta seksowna blondynka o czarnym głosie pokazała, że została finalistką X Factor nie przez przypadek i rozbujała dotąd raczej leniwe Sępolno. Po jej występie przyszedł czas na elektroniczne pejzaże kreowane przez formacje Sinusoidal, która w tym roku szturmem zdobywa największe polskie festiwale – od Opola po Open’er.

Na zakończenie wieczoru wystąpiła Alicja Janosz. Od jej zwycięstwa w pierwszej polskiej edycji Idola mija w tym roku 10 lat i nie sposób nie zauważyć tego progresu w jej muzyce, bo jeśli chodzi o inne kwestie to wygląda tak samo ślicznie i dziewczęco jak wtedy.

Cała impreza odbywała się w atmosferze rodzinnego pikniku. Podczas gdy na specjalnie ustawionej scenie występowały wrocławskie gwiazdy, najmłodsi opanowali małą boczną scenkę plenerową, grając na niej w berka. Ciekawe czy byli wśród nich uczestnicy przyszłych koncertów z cyklu „Zdolny Wrocław?

Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry