Richard Dreyfuss w dwóch nowych produkcjach

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Właśnie powstają dwa filmy, które na pierwszy rzut oka nie łączy nic. A jednak. Pierwszy z nich, „Paranoia” Roberta Luketica opowiada historię pracownika korporacji, który został zaszantażowany i zmuszony do szpiegowania na rzecz konkurencji. Za scenariusz odpowiedzialni są Jason Dean Hall i Barry Levy.

fot. Richard Dreyfuss/Moja wielka grecka wycieczka/2009

W filmie wystąpią takie gwiazdy jak Colin Farrell, Gary Oldman i Harrison Ford. Będzie to ekranizacja powieści, wydanej pod tym samym tytułem, autorstwa Josepha Findera, urodzonego w Chicago, autora wielu thrillerów osadzonych w świecie biznesu. Drugim powstającym filmem jest „Very Good Girls”. Opowiada o dwóch dziewczynach, które pechowo zakochują się w tym samym chłopaku, przez co ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Na ekranie zobaczymy Elizabeth Olsen, Dakotę Fanning i Demi Moore. Reżyserem i autorem scenariusza jest Naomi Foner.

Na razie nic więcej o filmie nie wiadomo. Jednak pojawiła się w sieci informacja, która oba filmy połączyła, mianowicie fakt, że w obu obrazach zagra Richard Dreyfuss. Nie wiadomo, w kogo wcieli się aktor. Niedawno zagrał w filmie „Pirania 3D”. Wcześniej mogliśmy cieszyć się jego grą aktorską m.in. w filmach „Red”, „Od brzegu do brzegu” czy w „Ferajnie”. Premiera „Paranoi” zapowiadana jest na wrzesień przyszłego roku, ale nie wiadomo kiedy ukażą się „Very Good Girls”.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry