Angelina Jolie jako Maleficent w nowej interpretacji starej baśni

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ostatnio dość głośno było o nowej, odważnej interpretacji baśni o Królewnie Śnieżce – „Królewna Śnieżka i łowca”. Nie milkną dyskusje na temat tego, czy jest to produkcja dobra czy też nie. Natomiast powstaje kolejna interesująca wersja innej znanej bajki. „Maleficent”, bo o tym filmie mowa, przedstawia opowieść o Śpiącej Królewnie.

Film nawiązuje do bajki z 1959 roku, „Śpiąca Królewna”. Historia tym razem została opisana z punktu widzenia nemezis królewny, Maleficent. Film ukaże wydarzenia, które sprawiły, że stała się zła i postanowiła rzucić klątwę na Aurorę. „Maleficent” to baśń fantasy, zapowiadana jest na rok 2014. Produkcją zajmuje się studia Roth Films, a reżyserii podjął się Robert Stromberg. Jest to jego debiut reżyserski.

Wcześniej zajmował się efektami wizualnymi, a także tworzył scenografię do „Alicji w Krainie Czarów” Burtona, „Narzeczonej Re-Animatora” i „Avatara”. W tytułową rolę wcieli się Angelina Jolie. Niedawno została uwieczniona podczas kręcenia scen w powietrzu. Zdjęcia odbywały się w Buckinghamshire w Anglii i już można je oglądać w sieci.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry