Jedenasta edycja Nocy Kina już jutro!

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Już w ten piątek, 29 czerwca, rusza jedenasta edycja Nocy Kina. Jest to impreza, podczas której jeden bilet daje możliwość przemieszczania się pomiędzy wszystkimi salami i kinami. Poprzednie edycje były w stanie zgromadzić nawet 20 tysięcy widzów.

Oglądać można najciekawsze filmy ostatnich lat. W tym roku nie zabraknie hitów ostatnich miesięcy, tj. „Spadkobierców”, „Nietykalnych”, „Wstyd” i „Wszystkie odloty Cheyenne’a”. W każdej sali przez całą noc będzie pokazywany tylko jeden film, więc poprzez zmienianie sal sami wybieramy interesujący nas repertuar. Oprócz ww. filmów kina pokażą również m.in. „O północy w Paryżu”, „Fighter”, „Musimy porozmawiać o Kevinie”, „Mój tydzień z Marilyn” czy „Rzeź”.

Noc Kina odbywać będzie się we wszystkich salach, w 26 Multikinach w Polsce. Zainteresowani mogą sprawdzić na stronie Multikina, jakie filmy, w których miastach będą puszczane, gdyż nie w każdej miejscowości będzie identyczny repertuar. Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów będą się znajdować na karnecie dołączonym do biletu.

Noc Kina rusza o godz. 23.00 i trwać będzie do rana! Bilety są już w sprzedaży, do nabycia w kasach biletowych, w cenie 19zł i 16zł. Bilet ulgowy przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook’u. Natomiast dla wszystkich w sieci Orange Multikino przygotowało specjalną ofertę. Chętnych zapraszamy po więcej informacji na stronę Multikina.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry