Koncert: HuczuHucz, Beeres, OzM, Aras oraz Emczas&Czermak, czyli pierwsza impreza z cyklu RapLuz Night!

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Dla Tych, którzy jeszcze nie wiedzą RapLuz, to środowa audycja Akademickiego Radia Luz we Wrocławiu na 91,6 Fm, w której cel wpisało się „szerzenie polskiego rapu w najczystszej i najpiękniejszej postaci”.

Drogę rapowych misjonarzy programu obrali: Kuba Stemplowski oraz Emes- znany Mc, współtwórca i członek formacji „EgoTrue” (Emes&Zen). Kolaboracja Kuba i Emes co środę od 23 do północy karmi nas najświeższą dawką informacji na płaszczyźnie polskiego rapu i raczy nas wywiadami ze szwadronem najlepszych polskich artystów.
To właśnie RapLuz organizuje dla Was pierwszą imprezę z cyklu RapLuz Night, odbywającą się już 7 lipca we wrocławskim klubie LOG:IN. Koncerty takich artystów jak: HuczuHucz, Beeres, OzM, Aras oraz Emczas&Czermak zagwarantują dawkę najlepszych bitów, dla wszystkich Tych, którzy odwiedzą Plac Solidarności o godzinie 21.00.

W programie imprezy pojawią się również lokalne supporty, a po koncertach niezapomniane Afterparty. Piętnaście złotych to niska stawka w zamian za noc obfitującą w najlepszą muzykę, a dla Tych , którzy zapiszą się na fejsbukową listę tego wydarzenia- wejście będzie kosztować jedynie 10zł.

Poniżej znajduje się link do wydarzenia utworzonego na Facebook’u, gorąco zapraszam:
http://www.facebook.com/events/252681341513126/

Joanna Kukowska

Żródło: RapLuz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry