Nowy sezon Breaking Bad juz od 15 lipca

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Niedługo pojawi się kolejny sezon serialu „Breaking Bad”. W sieci ukazał się już zwiastun i zdjęcia. Pierwszy odcinek piątego już sezonu, pod tytułem „Live Free or Die” ukaże się już 15 lipca. Serial produkowany jest od 2008 roku. Opowiada historię Waltera, nauczyciela chemii, który dowiaduje się, że choruje na raka płuc i jego dni są policzone.

Wraz ze swym byłym uczniem postanawia zająć się produkcją i sprzedażą meta amfetaminy. W tej pracy widzi sposób na zapewnienie odpowiedniej przyszłości żonie Skyler i synowi Walterowi Juniorowi, który cierpi na porażenie mózgowe. Do tego wraz z żoną spodziewają się kolejnego dziecka.

Serial pokazuje jak śmiertelna choroba zmienia zwykłego, porządnego człowieka w członka narkobiznesu. „Breaking Bad” jest zdobywcą aż sześciu nagród Emmy. Dwa razy z rzędu zdobył tytuł najlepszego serialu dramatycznego. W rolach Waltera i jego żony występują Bryan Cranston („Zwariowany świat Malcolma”) i Anna Gunn („Niczyje dziecko”).

Aktor wcielający się w główną rolę otrzymał dwukrotnie (2011, 2012) nominację do Złotego Globu jako najlepszy aktor w serialu dramatycznym. Twórcą „Breaking Bad” jest Vince Gilligan. Serdecznie zapraszamy już teraz do oglądania trailera i plakatów, w oczekiwaniu na nowy sezon.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry