Cyfrowy Polsat – internet za mniej niż 50 groszy dziennie.

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Cyfrowy Polsat odświeżył swoją ofertę dostępu do internetu. Wśród nowości pojawia się najtańszy szybki Internet mobilny na rynku już za 14,90 zł, Internet LTE za 29,90 zł, jeszcze większe pakiety danych w dotychczasowej cenie, a także dodatkowe gigabajty dla abonentów usługi telewizyjnej.

Nowością w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu jest szybki Internet z Pakietem 1 GB za jedyne 14,90 zł miesięcznie, bez ograniczeń prędkości, oferowany w technologii HSPA+, będący aktualnie najtańszym rozwiązaniem na rynku.

– To z pewnością propozycja na każdą kieszeń! Została przygotowana z myślą o początkujących użytkownikach, którzy korzystają z Internetu w podstawowym zakresie – używają pocztę elektroniczną, przeglądają ulubione strony WWW czy piszą bloga. Teraz takie osoby mogą poznać możliwości Internetu mobilnego bez ryzyka finansowego. Co ważne – bez ograniczeń prędkości. To również doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy na co dzień korzystają na przykład ze stacjonarnego łącza, a Internet mobilny chcą mieć ze sobą w wyjątkowych sytuacjach – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu Cyfrowego Polsatu.

W ramach bonusu, do Pakietu 1 GB każdy nowy klient otrzyma bezpłatnie usługę „Darmowe Noce” przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie abonent może włączyć „Pakiet Nocny”, uiszczając 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą ofertę z modemem mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne opłaty abonamentowe, ale także na jeszcze większe pakiety danych niż dotychczas. Poza Pakietem 1 GB, internauci mają do wyboru jeszcze 5 innych – od Pakietu 3 GB do Pakietu 25 GB. W ramach aktualnej oferty operator reaktywował Pakiet 3 GB za jedyne 29,90 zł miesięcznie, w superszybkiej technologii LTE. Dwa kolejne poziomy pakietów zostały powiększone. W efekcie bardziej zaawansowani internauci zyskają teraz dostęp do Pakietu 7GB (dodatkowe 2 GB) za jedyne 49,90 zł i Pakietu 13 GB (zamiast dotychczasowych 10 GB) za 69,90 zł. Ostatnie dwa, najwyższe pakiety – Pakiet 17 GB i Pakiet 25 GB – dedykowane są dla użytkowników, którzy nie potrafią sobie wyobrazić życia bez stałego dostępu do Internetu. Od Pakietu 3 GB wzwyż klienci mogą wybierać między technologią HSPA+ i superszybką LTE, a usługa „Darmowe Noce”, czyli pakiet dodatkowych 50 GB do wykorzystania w godzinach 24.00-8.00, jest bezpłatna. Operator w swojej ofercie proponuje kilka modeli modemów i routerów, które dostępne są zarówno w opcji na własność, jak i udostępnienie. Ceny sprzętu w obu przypadkach zaczynają się już od złotówki i zależą od wybranego przez klienta pakietu.

źródło: cyfrowy polsat

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry