BenQ GW2450HM – 24 calowy panel VA z kontrastem 5.000:1

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Firma BenQ wprowadza na rynek kolejny monitor LED z panelem VA – GW2450HM, który ma wysoki podstawowy kontrast 5000:1 (dynamiczny DCR: 20mln:1), 24-calowy wyświetlacz LED pracujący w rozdzielczości Full HD – 1920×1080, wbudowane głośniki o mocy 2x2W. Nowy model przeznaczony jest na rynek konsumencki dla odbiorców poszukujących uniwersalnego monitora do pracy i rozrywki.

Nowoczesne panele VA LED charakteryzują się bardzo wysokim kontrastem podstawowym, gwarantującym doskonałą widoczność szczegółów w najjaśniejszych i najciemniejszych partiach obrazu. Dzięki temu poszczególne sceny tworzone są z dużą głębią kolorów i prawdziwie czarnymi obrazami. Szerokie kąty widzenia obrazu, które są cechą charakterystyczną matryc VA w połączeniu z szerokimi kątami ustawienia matrycy w pionie ( w zakresie kątów -5º/+15º) pozwala na komfortowe oglądanie obrazu przy dowolnym ustawieniu ekranu.

Co więcej, BenQ GW2450HM pozwala na wysokie doświadczenia wizualne dzięki dużej – 8-bitowej – głębi kolorów. Cechą 8-bitowych matryc jest otrzymanie naturalnych barw z palety 16.7 miliona barw o odcieni generowanych w trybie 24 bitowym. Dodatkowo, uzyskanie najwyższej jakości obrazu wspomaga technologia Senseye® Human Vision z pełnym wsparciem dla 8-bitowego przetwarzania koloru oraz technologią AMA.

BenQ GW2450HM dostosowany jest do obsługi wielu dzisiaj stosowanych standardów interfejsów i gniazd podłączeniowych. Posiada wyjście audio na słuchawki, dwa głośniki o mocy 2W klażdy, port HDMI, port DVI-D oraz D-Sub.

Projektanci BenQ oprócz wysokich parametrów użytkowych, postawili także na wygląd, nadają nowemu modelowi elegancki i nowoczesny wygląd dopasowany do obecnych trendów w zakresie stylu, ergonomii i wykończenia.

Monitor jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 769 zł z VAT. Gwarancja 36 miesięcy w systemie door-to-door.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry