Darmowy mobilny internet od Play w ramach abonamentu CYFRY+

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA

W ubiegłym tygodniu ruszyła promocja CYFRY+, w ramach której klienci platformy w cenie wybranych pakietów telewizyjnych otrzymują bez dodatkowych opłat mobilny dostęp do Internetu w sieci PLAY.

„Dzięki współpracy CANAL+ Cyfrowego i operatora sieci komórkowej PLAY nasi klienci zyskują jeszcze większą swobodę w dostępnie do unikalnego kontentu CYFRY+. W dowolnej chwili i miejscu mogą oglądać na żywo nasze kanały i programy na życzenie w serwisie CYFRA+ Online. Oprócz nielimitowanego transferu danych do tej usługi otrzymują również wysokie limity transferu danych do wykorzystania w Internecie” -mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Ze specjalnej promocyjnej oferty mogą korzystać zarówno nowi abonenci CYFRY+, jak i klienci przedłużający umowę. Decydując się na pakiet CANAL+ Optimum HD lub CANAL+ Superpremium HD, w cenie abonamentu otrzymują odpowiednio 4 i 10 GB transferu danych oraz mogą bez ograniczeń korzystać z serwisu CYFRA+ Online. Dane pobierane podczas korzystania z serwisu nie pomniejszają miesięcznych limitów. Bez dodatkowych opłat klienci dostają także kompletny zestaw składający się z modemu i karty SIM.

źródło: Cyfra+

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry