Już za tydzień Slot Art Festival 2012

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

W dniach 10-14 lipca w Lubiążu (woj. dolnośląskie) odbędzie się XX edycja Slot Art Festival. Na scenie głównej pojawią się m.in. Lao Che, Luxtorpeda, Massive Scar Era i Gooral. Ponadto będzie można posłuchać takich muzyków jak VisualToGo, Magix (scena klubowa), Exit, Poison Words (mała scena), (Reggae Tent), Chłopcy Kontra basia (scena „empiryczna”, występy w katedrze), Malchus, APE HC/Punk Club).

stock.xchng


Slot Art jest międzynarodowym festiwalem kultury alternatywnej. Oprócz koncertów organizatorzy zaplanowali szereg warsztatów, filmów, imprez klubowych i wykładów. W warsztatach literackich udział wezmą pisarz fantasy Andrzej Ziemiański i Leszek Budrewicz, zaś wykładów dot. zdrowego stylu życia udzielą Andrzej Burzyński, trener MSTEAM, i Jan Masajada. Magii wydarzeniu dodaje urocza sceneria: barokowy kompleks pałacowo-katedralny, gdzie kiedyś mieścił się zakon cystersów.

Inspiracją dla organizatorów festiwalu był występ punkowego zespołu No Longer Music na festiwalu w Jarocinie w 1987 r. Początkowo festiwal organizowano w Twierdzy Boyen w Giżycku, w 2001 r. przeniesiono go na Dolny Śląsk.

Bilety w cenie 180 zł (karnet na cały festiwal) i 40 zł (doba festiwalowa, od 11:00 do 11:00) są do nabycia na miejscu imprezy.

Piotr Sitnik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry