Filmowa adaptacja książki Chucka Palahniuka „Snuff”

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Jakiś czas temu mówiło się o filmowej adaptacji książki Chucka Palahniuka „Snuff”, później jednak przestały ukazywać się nowe informacje na ten temat. Teraz temat powrócił i ogłoszono, że reżyserem filmu będzie Fabien Martorell („Tromatized, Meet Lloyd Kaufman”). Jest on też współtwórcą scenariusza, drugim autorem jest Golan Ramrasen.

stock.xchng


„Snuff” to historia dla dorosłych, porusza tematy miłości i odkupienia. Akcja rozgrywa się za kulisami superprodukcji porno. Bohater, Cassie Wright chce uwieńczyć swoją karierę, uprawiając grupowe cudzołóstwo z sześciuset mężczyznami. Wydarzenia są przez nas oglądane z punktu widzenia trzech osób: Pana nr 72, Pana nr 137 i Pana nr 600. Każdy z nich jest powiązany z Cassie.

Tak jak w innych książkach Palahniuka tak i tutaj nikt nie jest tym kim wydaje się początkowo, co jeszcze bardziej plącze, i tak nie łatwą, fabułę. Produkcję „Snuff” sfinansują Jean Pierre Magro i Dean O”Toole. Natomiast Fabien Martorell właśnie zakończył produkcję dokumentu „The Guns Story” o założycielu Guns N’Roses i obecnie pracuje na planie „The Coin”.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry