Justin Long w adaptacji ksiazki Kinga

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Justin Long, amerykański aktor znany m.in. z takich filmów jak „Kosmiczna załoga” czy „Spisek”, teraz wcieli się w główną rolę w najnowszej adaptacji jednego z opowiadań Stephena Kinga. Film będzie nosił tytuł „The Ten O’Clock People”. Książka Kinga, o tym samym tytule, opowiada o Bostończyku, który usilnie stara się rzucić palenie.

Z pozoru nieciekawa historia, jednak poprzez to bohater zdaje sobie sprawę, że otaczający go ludzie to w dużej mierze niehumanitarne potwory. Premiera filmu zapowiedziana jest na przyszły rok, nie wiadomo dokładnie kiedy miałaby się odbyć. Zdjęcia mają ruszyć 10 września br., w Nowym Jorku. Dla fanów adaptacji książek Stephena Kinga z pewnością ważną wiadomością będzie to, że w tym projekcie weźmie udział Tom Holland.

Jest on reżyserem, scenarzystą i aktorem. Współtworzył już m.in adaptację „Pożeraczy czasu” z 1995 roku oraz reżyserował film „Przeklęty”, także „The Ten O’Clock People” nie będzie jego pierwszym doświadczeniem ze specyfiką twórczości Kinga. W najnowszym filmie zajmie się zarówno scenariuszem jak i reżyserią. Dla wcześniej wspomnianego Longa zagranie w tym filmie będzie z pewnością interesującym doświadczeniem, bo do tej pory znany był raczej z komicznych, nieraz głupkowatych postaci.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry