Queen już w Polsce. 7 lipca Rock in Wrocław

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

7 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu wystąpi zespół Queen z wokalistą Adamem Lambertem, zdobywcą drugiego miejsca w 8. edycji programu American Idol, związanym z producentem i jurorem Simonem Cowellem. Obok brytyjskiej legendy rocka na scenie pojawią się polskie zespoły: IRA, Power of Trinity i Mona.

W środę o 14:00 zespół wyląduje w Polsce, jeszcze wieczorem tego dnia zaplanowana jest konferencja prasowa, na której muzycy prawdopodobnie podzielą się odczuciami po występie przed finałem Euro 2012 w Kijowie i zdradzą swoje plany co do wrocławskiego występu. Następnie przez 2 dni będą zwiedzać Wrocław i urządzać pierwsze próby przed sobotnim koncertem.

To pierwszy jak dotąd w Polsce koncert formacji, która w swojej historii sprzedała ponad 300 mln egzemplarzy swoich nagrań. Organizatorzy festiwalu spodziewają się ponad 25 tys. widzów.

Zespół supportować będzie IRA – radomska kapela świętuje 25-lecie istnienia, które uczci zagraniem swoich największych hitów. Power of Trinity zaprezentuje utwory z najnowszego albumu, w tym „Chodź Ze Mną”, zaś amerykański zespół Mona zagra materiał ze swojego debiutanckiego, eponimicznego albumu wydanego w maju 2011 r.

Piotr Sitnik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry