„Paradoks” z Bogusławem Lindą już w jesiennej ramówce

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

We wrześniu na antenę TVP 2 trafi nowy serial kryminalny pt. „Paradoks”, w którym w główna rolę wciela się Bogusław Linda. Aktor, który niedawno świętował 60. urodziny zagra w nim inspektora Komendy Głównej Policji Marka Kaszowskiego.

Do jego zespołu, składającego z Młodego – ambitnego studenta prawa (Cezary Łukasiewicz), policjantki Moniki (Gabriela Muskała), Marcina – specjalisty od najnowszych technologii (Sebastian Pawlak) oraz patolog Basi (Ewa Skibińska) zostaje skierowana podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) – funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej.

Pod pretekstem badania wybranych spraw kryminalnych ma ona przeprowadzić śledztwo dotyczące samego inspektora. W każdym z 13 odcinków serialu poznamy przebieg innej sprawy, w który zostaną wplecione osobiste wątki bohaterów.

Autorem scenariusza, który wygrał konkurs na serial o tematyce sensacyjno-kryminalnej ogłoszony przez TVP jest Igor Brejdygant. Wyreżyseruje on również jeden z odcinków. Głównymi reżyserami są Greg Zgliński i Borys Lankosz, a producentem wykonawczym Piotr Dzięcioł z Opus Film, w którym powstał zwycięski scenariusz. Zdjęcia do nowej produkcji ruszyły kilka dni temu w Łodzi.

Źródło:
tvp/aleseriale

Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry