Parada bohaterów Madagaskaru

AKTUALNOŚCI, POLSKA

3 sierpnia do Polskich kin trafi trzecia część kultowej animacji pt. „Madagaskar”. W nowej bajce Alex i jego towarzysze nadal będą próbować wrócić do ukochanego ZOO w Nowym Jorku. Będą musieli przebyć w tym celu całą Europę i to nie wzbudzając sensacji.

Sposób na to znajdą iście komiczny – będą podróżować z trupą cyrkową. W związku z premierą „Madagaskaru 3” rozpocznie się kolejny wakacyjny cykl imprezowy. Bohaterowie bajki wezmą przykład ze swoich kolegów po fachu, Smerfów, i wezmą udział w paradzie! Przez cztery tygodnie w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Poznaniu będzie można przyjrzeć się zwierzakom z bliska.

W Gdyni w paradzie można wziąć udział dzisiaj a wszyscy będą bawić się przy hicie „Wyginam śmiało ciało”. Alex wraz z dwoma pingwinami będzie poruszał się na wielkiej platformie. Paradę zamknie wypuszczenie balonów z podobiznami Alexa, Glorii, Marty’ego, króla Juliana i dwóch pingwinów.

Ostatnim elementem trzygodzinnej parady będą zabawy i konkursy przeznaczone zarówno dla najmłodszych fanów bajki jak i tych trochę starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą nawet warsztaty cyrkowe i wspólne zdjęcia. Paradę organizują UIP i AIM Media, dystrybutorzy filmu. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry