Bryan Adams w Poznaniu

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

26 lipca w Hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się koncert kanadyjskiego piosenkarza Bryana Adamsa. Występ będzie wprowadzeniem do festiwalu Polskiej Akademii Gitary, który odbędzie się w dniach 17 sierpnia – 2 września. W ramach festiwalu wystąpi w sumie ponad 60 światowej klasy gitarzystów, w trzydziestu miejscowościach w całej Wielkopolsce.


Koncert w Poznaniu jest częścią ogólnoświatowej trasy koncertowej muzyka, która jak dotąd objęła m.in. Japonię, Holandię, Niemcy, Szwajcarię i Słowację.

Od wiosny trwa intensywna kampania promująca festiwal; jak ocenia J. Stefański, jeden z organizatorów, wydano na nią już ponad 6 mln złotych. Trwają również intensywne przygotowania logistyczne. – Kanadyjczyk, jak każda gwiazda światowego formatu, ma swoje wymagania. (…) Wystarczy powiedzieć, że w garderobie Bryana Adamsa i jego zespołu musi znaleźć się 120 białych ręczników, a dla samego piosenkarza dziesięć mydeł w kostce. – wyznał Stefański.

Adams w ciągu ponad 30 lat kariery muzycznej wydał 10 albumów studyjnych i sprzedał ponad 50 mln swoich nagrań na całym świecie. Jego najbardziej znane single to „Please Forgive Me”, „Heaven”, „Run to You”, „Heat of the Night”, „(Everything I Do) I Do It for You” i „Here I Am”.

Piotr Sitnik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry