Czy wreszcie powstanie Miss Saigon

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ŚWIAT

Od dłuższego czasu panuje, wciąż nie mijająca, moda na adaptacje musicalowe. W tym roku swoją światową premierę miał film „Rock od Ages”, który do polskich kin trafi już we wrześniu. Film opowiada historię dwójki młodych ludzi o podobnych pasjach i uczuciu, które się między nimi zrodziło, oraz o problemach, które na nich czekają w Mieście Aniołów. W filmie wystąpiło wielu znanych aktorów, m.in. Tom Cruise, Alec Baldwin i Catherine Zeta-Jones, jednak nawet to nie ustrzegło filmu od porażki, którą poniósł za granicą.

sxc

Lecz to nie zraziło reżysera Lee Danielsa („Hej, skarbie”), którego trzy lata temu wybrano do pracy przy musicalu „Miss Saigon”. Od tego czasu mówi się sporo o powstaniu tego filmu, ale prace nie poszły do przodu. Teraz pojawiły się, na razie nie potwierdzone, informacje, że wybrano już aktorkę do głównej roli. Miałaby to być, jedna z gwiazd amerykańskiego „Idola”, Jessica Sanchez. Akcja tego musicalu rozpoczyna się w 1975 roku, podczas okupacji Sajgonu.

„Miss Saigon” to historia miłości amerykańskiego żołnierza i młodej Wietnamki. Kobieta pracuje w nocnym klubie zarządzanym przez niejakiego Szefa. Pewnego dnia jeden z żołnierzy wykupuje swojemu koledze Chrisowi noc z piękną Kim, a to diametralnie zmieni ich życie. Niestety, jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na jakiekolwiek informacje na temat tego, czy film rzeczywiście wreszcie powstanie.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry