XI Edycja Mazury Hip Hop Festiwal.

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Mazury Hip Hop Festiwal to największe i zarazem najstarsze przedsięwzięcie hip-hopowe na terenie Polski. Festiwal odbywa się cyklicznie w Giżycku wraz z pierwszym weekendem sierpnia, by połączyć wszystkich fanów muzyki i kultury hip- hopowej .

Malowniczy krajobraz mazurskich jezior oraz klimatyczny nastrój Twierdzy Boyen, gdzie odbywa się impreza, zagwarantuje moc niezapomnianych emocji wszystkim przybyłym na festiwal. MHHF stanowi wachlarz rozmaitych koncertów artystów z polskiej sceny hip- hopowej.

Wydarzeniu towarzyszy również konkurs, mający wyłonić zespoły, które wystąpią jako support przed największymi gwiazdami polskiego hip- hopu. Do konkursu XI już edycji mazurskiego festiwalu przystąpiło ponad 150 zespołów z całej Polski, by w drodze eliminacji dostać się do finałowej dziewiętnastki. Wśród finałowych reprezentantów miast znalazł się również Czeski, freestyle’owiec ze Strzelec Opolskich znany między innymi z „Bitwy o Kontrakt” czy „Wojny o Śląsk”
Przez dziesięć dni ( od 1 do 11 lipca) internauci będą mogli odsłuchiwać materiały przygotowane przez finalistów i głosować na swoich faworytów.

Osiem najlepszych zespołów otrzyma promocję do własnego występu support’owego podczas festiwalu, zaś zespół uhonorowany największą liczba głosów- wygra możliwość zrealizowania profesjonalnego teledysku.

Na swoich faworytów możemy głosować, wchodząc na link:
http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/aktualnosci/konkurs-na-support-mazury-hip-hop-festiwal-2012.html

Joanna Kukowska
Źródło: Mazury Hip Hop Festiwal/ Czeski

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry