Flo Rida. Dziki czy nudny ?

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

3 lipca światło dzienne ujrzał czwarty longplay amerykańskiego rapera Flo Ridy (właśc. Tramar Dillard). Album został wydany przez wytwórnię Atlantic Records, zaś nagrania trwały od listopada 2011 r. do lutego br. Wild Ones to czwarty album studyjny muzyka: poprzednie: debiutancki Mail on Sunday (2008), R.O.O.T.S. (2009), Only One Flo (Part 1) (2010) przyniosły kilka hitowych singli, m.in. „Low”, „Right Round”, „Sugar”, Club Can’t Handle Me”.

Single promujące album to wydany w sierpniu zeszłego roku „Good Feeling”, „Wild Ones” (na którym gościnnie zaśpiewała australijska wokalistka Sia, wyd. 19 grudnia 2011 r.), „”Whistle” z 24 kweitnia (wyprodukowany przez Franka-E i „Let It Roll”, który ukazał się 19 czerwca.

Jak na razie Wild Ones uplasował się na 8. miejscu UK Albums Chart (brytyjska list przebojów), na 9. w Irlandii, 29. na Węgrzech i 57. w Holandii. Krytyka przyjęła go raczej chłodno: Los Angeles Times nazwał muzyka pogardliwie „artystą singlowym” uznając, że tylko dwie piosenki: „Good Feeling” i utwór tytułowy, są warte wysłuchania. Z kolei Entertainment Weekly napisał, że „Wild Ones jest pustą dziurą po osobowości Flo Ridy, nieudolnie wypchaną piosenkami obcych ludzi”.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.metacritic.com/music/wild-ones
http://www.officialflo.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry