Guns N’ Roses juz dziś w Rybniku

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Legenda rock ‚n’ roll’a – amerykański zespół Guns N’ Roses już dziś zagra na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to drugi wystep grupy w Polsce. Pierwszy koncert odbył się na Stadionie Legii w Warszawie w 2006 r. Bramy stadionu zostaną otwarte ok. godz. 17. Przed gwiazdą wieczoru wystąpią cztery polskie zespoły: rybnickie Bloo i pochodząca z Jastrzębia-Zdroju grupa Symetria (półfinaliści ostatniej edycji polsatowskiego programu „Must Be The Music”) rekomendowani przez prezydenta miasta oraz zespół Chemia i Złe Psy z gościnnym udziałem Tomasza Karolaka.

stock.xchng


Występ Guns N’Roses ma rozpocząć się o godz. 21, ale podczas trwającej właśnie trasy koncertowej zespół już kilkukrotnie wszedł na scenę ze sporym opóźnieniem, rekompensując to fanom długimi, bo nawet trzygodzinnymi koncertami. Organizatorzy spodziewają się co najmniej 17 tys. fanów amerykańskiej formacji, którzy przygotowali dla nich wspaniała niespodziankę – ogromną flagę Polski z logo zespołu, która zostanie rozwinięta podczas koncertu.

Guns N’ Roses to amerykański zespół hardrockowy założony w 1985 r. w Los Angeles. Chociaż z pierwotnego składu do dziś w zespole pozostał tylko Axl Rose, to grupa wciąż cieszy się niesłabnąca popularnością. Wydali sześć albumów studyjnych, sprzedając ponad 100 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ostatni z nich „Chinese Democracy” ukazał się w 2008 r. Tegoroczna trasa koncertowa zespołu rozpoczęła się 10 lutego w Nowym Jorku, jej europejska cześć zainaugurował występ 11 maja w Moskwie, a zakończy koncert w Palma De Mallorca w Hiszpanii 22 lipca.

Źródło:
http://gunsnroses.com.pl/
http://slask.naszemiasto.pl/

Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry