Japońscy aktorzy w nowej odsłonie Wolverine’a

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu „Wolverine 2”, opowiadającego historię Wolverine’a ( w tej roli ponownie Hugh Jackman), mutanta znanego z całej serii „X-Men”. Akcja filmu w dużej mierze będzie dziać się w Japonii. W związku z tym do obsady dołączy kilku azjatyckich aktorów.

I tak Hiroyuki Sanada („Ostatni samuraj”) zagra Shingen’a. Hal Yamanouchi („Push”) wcieli się w rolę Yashidy. Mariko zagra młoda japońska aktorka Tao Okamoto. Inna aktorka młodego pokolenia, Rila Fukushima, wcieli się w rolę Yukio. Will Yun Lee zagra postać, która według komiksu jest Srebrnym Samurajem, głównym przeciwnikiem Wolverina. Brian Tee ma wcielić się w skorumpowanego ministra sprawiedliwości Noburo Mori.

Główny bohater tej historii, Logan (czyli Wolverine) wyjedzie do Japonii, gdzie zakocha się, niestety w kobiecie, która obiecana jest już innemu. Jakby tego było mało ojciec dziewczyny jest wpływowym gangsterem, któremu nie pasuje to, co czuje do jego córki, Wolverine. Dlatego, gdy ten nie daje za wygraną, gangster wzywa Srebrnego Samuraja, który ma za zadanie pozbyć się Logana.
Premiera filmu ma odbyć się 26 lipca 2013 roku.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry