Jay Roach wyreżyseruje K Blows Top dla HBO

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Jay Roach, autor filmu komediowego „The Campaign”, który ma premierę w tym roku, zajął się już nowym projektem. Wyreżyseruje film, oparty na scenariuszu Paula Bernbauma, „K Blows Top”. Będzie to film telewizyjny dla kanału HBO. Jest to opowieść o czasach zimnej wojny. Pojawi się Nikita Chruszczow (w tej roli Paul Giamatti), w czasie gdy odwiedzał Stany Zjednoczone, we wrześniu 1959 roku. Wtedy napięcie wojenne sięgało zenitu. Film powstaje na bazie książki Petera Carlsona, producentami wykonawczymi są Tom Hanks i Gary Goetzman.

Paul Giamatti, urodzony w 1967 roku, to jeden z bardziej znanych i charakterystycznych aktorów w USA. Grał m.in. w filmach „Wszyscy wygrywają”, „Iluzjonista” czy „Agent XXL”. Natomiast za rolę w „Świat według Barney’a” i za serial „John Adams”, otrzymał dwa Złote Globy.

Film „K Blow Top” będzie obrazem biograficznym, nie wiadomo jeszcze kto dołączy do obsady i zagra u boku Paula Giamattiego. Nieznana jest również data premiery. Na więcej informacji jesteśmy zmuszeni jeszcze poczekać.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry