Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

W dniach 20-21 lipca na dziedzińcu pałacu Branickich w Białymstoku odbędzie się trzecia edycja Pozytywne Wibracje Festival. W tym roku na scenie zobaczymy m.in. Dimitri from Paris, Ewę Szlachcic z zespołem Way No Way, Ewę Bem, Angie Stone, Omara i Anię Rusowicz, córkę wokalistki jazzowej Ady Rusowicz.

Festiwal jest specjalną okazją dla Bem, zwanej Pierwszą Damą Polskiego Jazzu, która z okazji 40-lecia pracy twórczej zagra specjalny, jubileuszowy koncert pod hasłem „Moje Serce To Jest Muzyk“ w towarzystwie 10-osobowego zespołu. Rusowicz zaprezentuje nie tylko najlepsze utwory mamy, ale także autorski materiał z albumu Mój Big-Bit, który zdobył cztery statuetki Fryderyka. Szlachcic jest przedstawicielką gospodarzy – razem z założoną w Białymstoku grupą Way No Way w tym roku wydała debiutancki album pt. Fotografie.

Jedynym nieobecnym będzie francuski piosenkarz Ben L’Oncle Soul, który musiał zrezygnować z przyjazdu do Polski ze względów zdrowotnych.

Festiwal od trzech lat buduje swoją solidną pozycję w świecie jazzu, soulu i funku. Na poprzednich dwóch edycjach wystąpili tacy artyści jak: Seal, Raphael Saadiq, Us3, De Phazz, Incognito, Gabin i The Brand New Heavies.

Piotr Sitnik

Źródło:
http://events.stx-jamboree.com/bialystok-pozytywne-wibracje-2012

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry