Crowe jako Drakula w filmie Rotha

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Eli Roth, producent, reżyser i scenarzysta, autor filmu „Hostel” postanowił wyreżyserować obraz „Harker”. Zastąpił tym sposobem Jaume’a Colleta-Sierrę, który był zmuszony zrezygnować, z powodu nadmiaru pracy przy innych projektach. Natomiast studio Warner Bros nie zamierza czekać na niego z produkcją.

„Harker” to opowieść o Drakuli, ale ukazana z innej perspektywy. Głównym bohaterem jest inspektor Scotland Yardu, Jonathan Harker, postać znana z książki Brama Stokera. Próbuje on zdobyć dowody, które pomogą mu złapać i unieszkodliwić wampira Drakulę. W filmie zagra Russell Crowe (znany np. z filmu „Gladiator”).

Początkowo mówiło się o tym, że przyjmie on tytułową rolę Harkera, jednak wszystko wskazuje na to, że wcieli się w postać Drakuli. Produkcją obrazu dla Warnera zajmie się Appian Way, które należy do innego znanego aktora, Leonarda DiCaprio. Film zapowiadany jest jako dramat/horror. Niestety nadal nieznana jest data światowej premiery „Harkera”. Prawdopodobnie przyjdzie nam czekać na film aż do 2014 roku. Także fani książki Stokera i filmów, które powstają na jej podstawie, zmuszeni są uzbroić się w cierpliwość.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry