Run-D.M.C. powraca na scenę

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Joseph Simmons (aka Rev Run) i Darryl „DMC” McDaniels ogłosili reaktywację zespołu Run-D.M.C. w dwuosobowym składzie. Duet wystąpi na festiwalu Fun Fun Fun Fest w Austin w Teksasie, który odbywa się w dniach 2-4 listopada br.

stock.xchng


James Moody, dyrektor festiwalu, wydał oświadczenie: „Jesteśmy bardzo pdoekscytowani. Run D.M.C. To nasz ulubiony zespół i jeden z najlepszych wszechczasów. Nie spodziewaliśmy się, że wrócą na scenę, tym bardziej na anszym festiwalu.”

Na koncercie, poza utworami Run D.M.C., McDaniels zaprezentuje materiał ze swojego nowego albumu studyjnego, który ma być wydany pod koniec 2012 r.

Formacja rozpadła się w 2002 r., kiedy to Jam Master Jay (właśc. Jason William Mizell), DJ i gitarzysta zespołu, został zamordowany w studiu nagrań w Nowym Jorku. Muzycy zmuszeni byli wtedy odwołać swój udział w ogólnoświatowej trasie koncertowej z udziałem rockowej grupy Aerosmith. Run D.M.C. Jest cżłonkiem Rock and Roll Hall of Fame, sprzedali ponad 50 mln egzemplarzy swoich nagrań, zaś ich najsłynniejszymi utworami są „It’s like that” i „Walk This Way” nagrany wspólnie z Aerosmith.

Piotr Sitnik
Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Run-D.M.C.-to-reunite-live&nItemID=54081
http://music.yahoo.com/news/run-dmc-announces-reunion-fun-fun-fest-131601212.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry