Nielimitowane rozmowy w Plusie.

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Plus jest cyfrową siecią komórkową, dostępną dla 99% mieszkańców Polski. Sieć istnieje od szesnastu lat ciesząc użytkowników wachlarzem rozwiązań telekomunikacyjnych. W związku z coraz większym zainteresowaniem niskimi abonamentami , Plus wprowadza usługę bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci we wszystkich taryfach, wyjątkowo zaczynając od ofert za 29,90 zł dla klientów indywidualnych oraz za 35 zł dla firm.

stock.xchng

Uruchomienie usługi jest całkowicie bezpłatne i wpisuje się w pakiet usług dodatkowych. Klient ma do wyboru dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci bądź nielimitowane połączenia w sieci, z których może korzystać równolegle. Należy jednak pamiętać, że przy wyborze obu drugi z benefitów to cykliczny koszt miesięczny 10 zł. Natomiast w abonamentach wyższych, tj. od 79,90 zł- obydwie usługi są bezpłatne.

Oferta dla firm również przewiduje nowe udogodnienia, gdzie w taryfach 35 i 55 Klient ma możliwość wyboru pomiędzy pulą darmowych minut do wszystkich sieci, a nielimitowanymi rozmowami w Plusie, płacąc za drugi opłatę 10 zł. Zaś w taryfach od 55 zł wzwyż obydwie usługi są bezpłatne, a w abonamencie 75 zł operator przewiduje również nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi.

Joanna Kukowska

Źródło: Plus

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry