Yeasayer powraca do Polski

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Po występie na tegorocznym Heineken Open’er Festivalu amerykańska rockowa grupa Yeasayer ponownie zagra koncert w Polsce. Formacja rozpocznie europejską część swojej trasy koncertowej promującej album Fragrant World koncertem w warszawskim klubie Palladium 15 września.

fot. Liane Chan/wikipedia


Decyzję o zagraniu raz jeszcze w Polsce tłumaczyli członkowie grupy, Chris Keating i Anand Wilder: „niesamowita publiczność i energia emanująca z każdego polskiego koncertu, gdziekolwiek byśmy nie grali”.

Fragrant World ukaże się 20 sierpnia nakładem Mute Records. Znamy jak dotychczas dwa single promujące album: „Longevity” i „Henrietta”.

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu można już zamówić album w systemie pre-order. Mute Records zamierza wydać limitowaną edycję 300 egzemplarzy płyty w formacie winylowym (7”).

Yeasayer został założony w 2006 r. na nowojorskim Brooklynie przez wokalistę Chrisa Keatinga i gitarzystów Ira Wolf Tutona i Ananda Wildera. Fragrant World będzie trzecim albumem studyjnym formacji: poprzednio wydano All Hour Cymbals (2007) i Odd Blood (2010), który uplasował się na 63. miejscu amerykańskiej listy Billboard 200.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://opener.pl/en/News/Yeasayer-return-to-Poland
http://yeasayer.net/fragrantworld/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry