Kolejna edycja ArtPark już od 3 sierpnia w Warszawie

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już 3 sierpnia w Warszawie rusza ArtPark 2012. Impreza potrwa do 26 sierpnia. Jest to festiwal, który jest realizacją projektu letniej sceny plenerowej Domu Kultury Śródmieście. Wydarzenie odbywa się w parku im. Marszałka Edwarda Rydza- Śmigłego. ArtPark to możliwość spotkania się z najlepszymi artystami. Do tej pory odbyło się pięć edycji festiwalu. W programie i tym razem znajdą się koncerty i recitale.

dirtyboy7/sxc


Na plenerowej scenie wystawiane będą spektakle i widowiska kabaretowe. W każdą niedzielę od 18 będzie można potańczyć przy muzyce na żywo. Odbędzie się również kilka wystaw, dla miłośników sztuki plastycznej. W niedziele po zmroku odbywać się będą projekcje plenerowego kina letniego ( w tym roku będzie to kino komiksowe). Natomiast niedzielne przedpołudnia zarezerwowane są dla rodziców i ich pociech, które będą mogły brać udział w interaktywnych przedstawieniach oraz imprezach towarzyszących. W tym roku ArtPark rozpocznie się o godz. 19.00 spektaklem ulicznym Teatru Klinka Lalek, „Kilku Ekscentryków i Słoooń”.

Natomiast zakończy się 26 sierpnia pokazem filmu „Constantine” Francisa Lawrence’a. A tak od poniedziałku do soboty organizatorzy zapraszają na koncerty, spektakle i recitale, w piątki o 18.30 na wernisaże wystaw, w niedziele o 11.00 na Poranki Familijne, zabawy taneczne (18.00), i kino komiksowe od 21.15. Przed każdą projekcją pokazywane będą filmy krótkometrażowe, dlatego warto pojawić się wcześniej, by niczego nie przegapić. Po więcej informacji zapraszamy na stronę festiwalu ArtPark 2012.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry