Premiera teledysku Madonny: Turn Up The Radio

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, INTERNET, MUZYKA, ROZRYWKA, STRONY WWW, ŚWIAT

16 lipca Madonna udostępniła w serwisie YouTube pełną wersję teledysku do singla „Turn Up The Radio”, który ma się ukazać 5 sierpnia br. Trailer krążył w sieci od 13 lipca. Utwór promuje album MDNA, wydany 23 marca za pośrednictwem wytwórni Interscope Records.

W teledysku piosenkarka jeździ z zazwrotną szybkościa sportowym samochodem po Włoszech, uciekając przed uciążliwymi paparazzi. Film został nakręcony we Florencji w dniach 18-19 czerwca. Reżyserem jest Tom Munro, który w 2008 r. nakręcił teledysk do innego singla piosenkarki, „Give It 2 Me”.

Utwór zdążył już pojawić się na listach przebojów: na 68. miejscu w Japonii i 125. w Korei Południowej.

Utwór doczekał się pochwał od krytyki. Portal musicOMH przyznał, że w utworze „da się usłyszeć echo jej hitów z lat 80.”, zaś magazyn Billboard uznał „Turn Up The Radio” za jeden z najlepszych utworów na albumie, pisząc: „Pokrewny „Girl Gone Wild”, utwór jest typowym wakacyjnym popem z niewiele mówiącym tekstem, którego główne motywy znajdziemy w innych piosenkach. Mimo że nie jest zbytnio prowokujący ani innowacyjny, będzie zapewne świetnie brzmiał w radiu”.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Madonna-releases-official-video-for-Turn-Up-the-Radio&nItemID=54312
http://www.theinsider.com/music/53912_Madonna_s_New_Turn_Up_the_Radio_Music_Video/index.html
http://www.billboard.com/new-releases/madonna-mdna-track-by-track-review-1006416552.story#/new-releases/madonna-mdna-track-by-track-review-1006416552.story
http://www.musicomh.com/albums/madonna-5_0312.htm

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry