Kolejne zdjęcia nowego Bonda

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

26 października 2012 roku będzie mieć miejsce polska premiera nowego filmu o najsławniejszym agencie. Skyfall, którego dystrybutorem jest Forum Film Poland, to już 23. film o Jamesie Bondzie, Agencie 007 Jej Królewskiej Mości. Ma być to też ostatni film z serii, w którym w głównej roli zobaczymy Daniela Craiga.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu. Można na nich zobaczyć Craiga oraz Ola’ego Rapace’a. Przypominamy, że w tej części fabuła będzie krążyć wokół faktu, że lojalność Bonda wobec M zostanie wystawiona na próbę. Po ataku na siedzibę MI6, Bond zdecyduje się wytropić i zabić zdrajcę, bez względu na cenę. W obsadzie, oprócz wyżej wspomnianych aktorów, zobaczymy m.in Ralpha Fiennesa, Javiera Bardema, Judi Dench oraz Berenice Marlohe.

Dla tych, którzy wcześniej nie interesowali się nowinkami z planu, bądź przypadkiem im to umknęło, przypominamy również, że jakiś czas temu została wybrana nowa dziewczyna Bonda. Tym razem zagra ją młoda aktorka, greckiego pochodzenia, Tonia Sotiropoulou.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry