Dzisiaj Pepsi Rock Battlefield 2012

KONCERTY, ROZRYWKA

Dziś wieczorem, 24 lipca, w Hard Rock Cafe odbędzie się Pepsi Rock Battlefield 2012. W ramach tego mini-festiwalu na warszawskiej scenie wystąpią The Rookles i The Electric Lemons.

Pepsi Rock Battlefield, projekt odbywający się w ramach cyklu Pepsi Rocks, jest projektem mającym na celu wyławianie nowych polskich talentów sceny rockowej. Na przestrzeni dziesięciu miesięcy w serii przesłuchań i prób wyłaniane są najlepsze składy, które potem występują na głównej scenie klubu.

stock.xchng


Pierwsza faza Pepsi Rock Battlefield obejmuje 6 wydarzeń, podczas których na scenie prezentuje się łącznie 12 zespołów. Do drugiego etapu przechodzi 6 formacji, które stoczą kolejne 3 rockowe bitwy. O wyniku decydują internauci, którzy mogą głosować za pośrednictwem strony Hard Rock Cafe.

The Rookles to zespół grający brit pop, indie rock i rock alternatywny, stylem przypomina późnych The Beatles, został założony w marcu 2011 r. The Electric Lemons to polsko-brytyjska formacja mająca za sobą koncerty m.in. w Sopocie, Gdańsku, Zgierzu i Krakowie.

Rozpoczęcie koncertu o 21:00.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.pepsirocks.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry