Premiera WORLD OF WARCRAFT: MISTS OF PANDARI już 25 września!

AKTUALNOŚCI, GRY, INTERNET, POLSKA, ROZRYWKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Mists of Pandaria będzie dostępne na DVD-ROM na komputery PC z systemami Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7 oraz komputery Macintosh® w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 34,99 € już 25 września 2012 roku. Dodatek będzie dostępny także w wersji cyfrowej bezpośrednio na stronie World of Warcraft Blizzarda (www.WorldofWarcraft.com), również w cenie 34,99 €.

fot. blizzard


Wyłącznie w sklepach dostępna będzie specjalna edycja kolekcjonerska napakowana dodatkowymi atrakcjami, której sugerowana cena detaliczna wyniesie cena wyniesie 69,99 €. Ponadto gracze w World of Warcraft będą mogli po raz pierwszy kupić dodatek w specjalnej wersji cyfrowej deluxe, która zawierać będzie cyfrowe elementy dodatkowe z edycji kolekcjonerskiej. Wersja cyfrowa deluxe dostępna jest do pobrania bezpośrednio od Blizzarda, ze strony www.WorldofWarcraft.com, w cenie 49,99 €. Gracze, którzy kupią standardową edycję w wersji cyfrowej albo pudełkowej, będą mogli w dowolnym momencie ulepszyć grę do cyfrowej wersji deluxe (dotąd aż osobna wersja cyfrowa deluxe będzie dostępna w sprzedaży) za dodatkowe 15 €.

Przedsprzedaż cyfrowej wersji standardowej i cyfrowej wersji deluxe Mists of Pandaria już się rozpoczęła. Gracze, którzy chcieliby kupić jedną z wersji i być gotowi do grania w momencie premiery dodatku, mogą zrobić to już teraz na www.WorldofWarcraft.com. Treść dodatku zostanie automatycznie dostarczona drogą cyfrową do wszystkich, którzy kupią go w przedsprzedaży poprzez streamującą aplikację uruchamiającą World of Warcraft przed premierą Mists of Pandaria. Gracze chcący zamówić standardową wersję pudełkową albo dostępną wyłącznie w tradycyjnych sklepach edycję kolekcjonerską mogą to zrobić w najbliższym sklepie z grami.

„Mists of Pandaria zawiera najbardziej różnorodne nowe treści, jakie do tej pory stworzyliśmy dla dodatku do World of Warcraft, w tym elementy, które zainteresują nowych graczy, weteranów oraz wszystkich innych” powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Gracze uczestniczący w naszych największych do tej pory beta testach przekazali nam mnóstwo znakomitych opinii i mamy nadzieję, że będą wspaniale się bawić odkrywając wszystko, co kryje Pandaria, kiedy dodatek zostanie wydany we wrześniu”.

Cyfrowa wersja deluxe Mists of Pandaria zawiera pełen cyfrowy egzemplarz dodatku oraz następujące dodatkowe przedmioty wirtualne:

– Wierzchowiec do gry World of Warcraft: Wzbij się w przestworza Azerothu na grzbiecie Imperial Quilena, nowego mistycznego latającego wierzchowca.
– Zwierzak do gry World of Warcraft: Nie podróżuj przez Pandarię sam – od teraz będzie ci towarzyszyć zwierzak Lucky Quilen Cub.
– Portrety Battle.net® do StarCrafta® II: Przenieś konflikt między Hordą a Przymierzem do kresów sektora Koprulu używając ekskluzywnych portretów Battle.net przedstawiających zainfekowanego orka i templariusza nocnych elfów.
– Symbol i akcent na sztandar do Diablo® III: Pochwal się swoimi bohaterskimi czynami w Pandarii przyozdabiając sztandar swojej postaci doskonale rozpoznawalnymi znakami najnowszej grywalnej rasy z World of Warcraft – pandarenów.

Edycja kolekcjonerska Mists of Pandaria zawiera pełną wersję gry na płycie DVD-ROM oraz ekskluzywne przedmioty dodatkowe, poza wymienionymi powyżej elementami cyfrowymi z wersji cyfrowej deluxe gry :

– DVD i Blu-Ray z materiałami zza kulis produkcji: Dowiedz się więcej o procesie tworzenia dzięki temu dwudyskowemu zestawowi zawierającymi ponad godzinę komentarza, wywiady zza kulis oraz nagrania rozmów z twórcami gry.
– Ścieżka dźwiękowa z edycji kolekcjonerskiej: Zanurz się w muzyce Mists of Pandaria – na płycie 20 aranżacji orkiestrowych.
– Album pt. The Art of Mists of Pandaria: Zachwyć się tym niezwykłym albumem, w którym na 208 stronach przedstawiono nigdy nie publikowane wcześniej materiały z dodatku, od szkiców koncepcyjnych po końcowe grafiki 3D.
– Podkładka z Chenem Stormstoutem: Zaopatrz swoje biurko w tą podkładkę pod mysz ze specjalnej edycji, na której uwieczniono legendarnego pandareńskiego miodowara.

W World of Warcraft: Mists of Pandaria, floty wojenne Przymierza i Hordy ścierają się u wybrzeży od dawna zagubionego kontynentu, zwiastując nową erę odkryć i podbojów w historii Azerothu. Gdy gracze zbiegną z pokładów statków na brzeg tej nowej krainy i zaczną poznawać jej sekrety, napotkają nowych potężnych sprzymierzeńców, odkryją starożytne tajemnice i odegrają swoją rolę w rozognieniu narastającego od wieków konfliktu między Hordą a Przymierzem na tym dziwnym polu bitwy, z dala od domu.

Mists of Pandaria oferuje dużą ilość różnorodnych treści dla nowych i powracających graczy w World of Warcraft. W dodatku na graczy czekają: nowa grywalna rasa (pandareni) z własną strefą startową i zadaniami, nowa klasa postaci (mnich) i olbrzymi nowy kontynent, który gracze będą odkrywać szukając przygód i prowadząc swoje postacie do poziomu 90 – nowego progu doświadczenia. Oprócz tego dodatek wprowadza wiele nowych elementów rozgrywki opracowanych w taki sposób, by zapewnić graczom jeszcze więcej sposobów na wspaniałą zabawę w grze, wśród których są scenariusze – elastyczny nowy rodzaj kooperacyjnych wyzwań PvE; tryb wyzwań, w którym gracze będący w stanie pokonać podziemia przeznaczone dla pięcioosobowej drużyny w Mists of Pandaria otrzymają prestiżowe nagrody oraz zupełnie nowy system bitew zwierzaków.

źródło: Blizzard

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry